Styl casualowy w eleganckim wydaniu

Spotkania integracyjne, wyjazdy plenerowe oraz szkolenia również wymagają odpowiedniego stroju – w tym przypadku, styl sportowy łączony z odzieżą o charakterze casualowym będą tym, co pozwoli nowoczesnemu mężczyźnie poczuć się modnym i jednocześnie eleganckim. Ciekawą propozycją może być zestaw, złożony z jednobarwnego swetra wkładanego przez głowę lub zapinanego na guziki i założonego na koszulę z kołnierzykiem; spodni z niemnącej się eleganckiej tkaniny typu wełna lub flanela albo spodni jeansowych. Do tego zestawu można założyć krawat.

Są to propozycje na cieplejsze dni, gdy nie ma potrzeby nakładania dodatkowej odzieży typu kurtka czy płaszcz, lecz w każdej szafie współczesnego pana, taka garderoba również jest niezbędna.

Odzież wierzchnia na chłodne dni

Płaszcze lub kurtki o kroju eleganckim można zakładać w chłodnie lub mroźne dni na garnitur; do wyboru mamy modele jednorzędowe lub dwurzędowe, o dopasowanym albo luźnym kroju. Na odzież o kroju sportowym, taką jak: swetry, bluzy czy kardigany można założyć kurtkę długości do bioder lub praktyczną parkę – te modele odzieży wierzchniej zazwyczaj posiadają kaptury, które w razie konieczności można odczepić. Garderoba tego typu znakomicie chroni od wiatru i mrozu, nie krępuje ruchów, jest wygodna i elegancka. kwangjubiennale.org