Modne kolory na jesień i zimę 2022

W tegorocznym sezonie jesienno-zimowym każdy znajdzie coś dla siebie. Moda wygląda bardzo kontrastowo, gdyż z jednej strony jest pełna kolorów, a z drugiej dominuje konkretna klasyka z czernią na czele. Oferuje połączenia kolorystyczne i monochromatyczne wersje dla odważnych. W takim razie, jakie będą modne kolory w nadchodzącym sezonie?

Fuksja

Intensywna fuksja pojawiła się już w sezonie wiosenno-letnim, jednak została z nami na dłużej. Tym razem nie tylko znajdziemy dodatki w tym kolorze, ale nawet całe stylizacje. Monochromatyczne outfity to sprawa dla odważnych, albowiem nie da się przejść obojętnie obok takiego koloru.

Czerwień

Głęboka czerwień nie tylko kojarzy się z ciepłymi kolorami jesieni, ale również z kobiecością i energią. Miłośniczki klasyki idealnie odnajdą się w tym kolorze, wpasuje się on zarówno do dziennych stylizacji, jak i na wieczorne wyjścia. Oczywiście nie może też zabraknąć czerwonych ust w makijażu!

Kolor camelowy

Jeden z największych hitów tego sezonu. Płaszcze, buty, spodnie, bluzki, wszystko teraz występuje w tym kolorze. Idealnie współgra zarówno z ciepłymi odcieniami (pomarańcz, brąz, bordo), jak i z klasycznymi kolorami (czerń, biel, szarość). Chcąc dodać świeżości naszej stylizacji śmiało można połączyć go z denimem.

Czerń

Klasyczna, mocna czerń króluje w tym sezonie. Tym razem do gry wchodzi również styl grunge, a także gothic core. Czerń to perfekcyjny wyznacznik elegancji, która sprawdzi się w każdej sytuacji. Niezależnie, czy idziemy do pracy, sklepu, czy szykujemy się na wieczorne, uroczyste wyjście – obok czerni nie da przejść się obojętnie.

Biel

Czysta biel również znajduje swoje miejsce w modzie. Sprawdzi się zarówno w monochromatycznej odsłonie, jak i w połączeniu z czarnym kolorem. Doda elegancji i niewinności naszym stylizacjom. Dodatkowo sprawdzi się w połączeniu z każdym innym kolorem!

Gdzie kupić kolorowe kurtki